
78 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ορντεβιέρα σερβιρίσματος 3 θέσεων σε ασημί χρώμα για να σερβίρετε ορεκτικά, γλυκά ή μεζέδες. Είναι κατασκευασμένη από ανοξείδωτο ατσάλι 201 που προσφέρει αντοχή στην διάβρωση και την φθορά. Μια κομψή και πρακτική επιλογή για να σερβίρετε με στυλ σε κάθε περίσταση.
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι |
|---|---|
| Width | 26 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 26 cm |
| Total weight | 0.512 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |


Γυαλί
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Δίσκοι



Ανοξείδωτο ατσάλι, οβάλ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα














Μοντέρνο
Σε απόθεμα








Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα