
Δίσκος Διακόσμησης (26.5x16.3x6) Espiel Seagrass KAG408
Μοντέρνο, ψάθα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικός δίσκος από την εταιρεία Espiel με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένος από ψάθα σε φυσική απόχρωση. Τοποθετήστε τον στην τραπεζαρία, στο τραπεζάκι σαλονιού ή κοντά στο τζάκι με κεριά. Δημιουργεί μία εντυπωσιακή ατμόσφαιρα που αναδεικνύει τη διακόσμηση του σπιτιού σας. Ιδανικός για να δώσει μοναδικό στυλ. Συνδυάστε τον με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ψάθα |
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Λευκό |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, ψάθα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ψάθα
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Δίσκοι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, πορσελάνη, οβάλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Δίσκοι, ψάθα, στρογγυλή
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, ψάθα, τετράγωνη
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Ψάθα
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό, μοντέρνο, με διακόπτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα