
Δίσκος Διακόσμησης (26.5x16.3x6) Espiel Seagrass KAG408
Μοντέρνο, ψάθα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικός δίσκος από την εταιρεία Espiel με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένος από ψάθα σε φυσική απόχρωση. Τοποθετήστε τον στην τραπεζαρία, στο τραπεζάκι σαλονιού ή κοντά στο τζάκι με κεριά. Δημιουργεί μία εντυπωσιακή ατμόσφαιρα που αναδεικνύει τη διακόσμηση του σπιτιού σας. Ιδανικός για να δώσει μοναδικό στυλ. Συνδυάστε τον με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ψάθα |
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Λευκό |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, ψάθα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ψάθα
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, ψάθα, στρογγυλή
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, ψάθα, τετράγωνη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πορσελάνη, οβάλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Πιατέλες, ξύλο, ψάθα
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ψάθα
Σε απόθεμα

Δίσκοι
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
Σε απόθεμα


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα