
Πιάτο - Πλατώ Τυριών Enkei Maxi Τραβερτίνη Earth Γκρι Η3x40x40cm 101 COPENHAGEN
Δίσκοι, σκανδιναβική
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ορντεβιέρα σερβιρίσματος από την εταιρεία Estheti σε χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από σίδερο. Έχει διάφανα γυάλινα στοιχεία. Διαθέτει 3 ορόφους. Χρησιμοποιήστε την ορντεβιέρα για να σερβίρετε βουτήματα ή διάφορα μικρά γλυκά.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 68 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Δίσκοι, σκανδιναβική

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Με καπάκι


Πορσελάνη, ανατολίτικο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, πιατέλες
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πιατέλες
Σε απόθεμα

Μοντέρνο




Πορσελάνη




Γυαλί
Σε απόθεμα
Πλαστικό
προς αποστολή σε 1 ημέρα









Δίσκοι, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα