
Διακοσμητικός Δίσκος Luna - Γκρι Τερακότα Ø32,5 x H8 cm MUUBS
Ανατολίτικο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Δίσκοι σερβιρίσματος από την εταιρεία Estheti με πολύχρωμο μοντέρνο σχέδιο. Ο σκελετός είναι κατασκευασμένος από πλαστικό υλικό σε χρυσό χρώμα. Τοποθετήστε τον στην τραπεζαρία ή το σαλόνι σαν διακοσμητικό ή χρησιμοποιήστε τον για να σερβίρετε τους καλεσμένους σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο, Ανατολίτικο |
|---|---|
| Ποικιλία | Δίσκοι |
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Width | 40 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 1.35 kg |
| Χρώμα | Χρυσό,Πολύχρωμο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Ανατολίτικο

Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Σκανδιναβική


Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα


Πορσελάνη

Οβάλ

Μοντέρνο, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πιατέλες, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα