
Πασχαλινή Πιατέλα (30.5x1.7x21.5) K-M Rabbit Brown GR8000350
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πασχαλινή πιατέλα με σχήμα πεταλούδας σε κοραλί χρώμα και κατασκευασμένη από ξύλο. Ιδανική για να τοποθετήσετε και να μεταφέρετε τα πασχαλινά αυγά, τα τσουρέκια ή τα κουλουράκια σας. Συνδυάστε την με τα υπόλοιπα πασχαλινά διακοσμητικά σας για μια ολοκληρωμένη διακόσμηση.
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 31 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 0.136 kg |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, οβάλ
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Μοντέρνο, βιομηχανική, ρέτρο

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, ξύλο

Ξύλο


Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα



Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο, πορσελάνη
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα