
Ξύλα Κοπής (Σετ 3τμχ) Z-L 25644
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιφάνεια κοπής κατασκευασμένη από γυαλί σε λευκό χρώμα με βεραμάν λεπτομέρειες και εφέ μωσαϊκού. Ιδανικό για να κόβετε στην επιφάνειά του οποιαδήποτε τροφή χρειάζεστε χωρίς να αφήνετε χαρακιές στους πάγκους της κουζίνας σας. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως δίσκος σερβιρίσματος. Συνδυάστε τους με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Ποικιλία | Δίσκοι |
|---|---|
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Υλικό | Γυαλί |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 40 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 1.399 kg |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
Σε απόθεμα

28×28 εκ, στρογγυλός, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, μπαμπού
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο, πλαστικό
Σε απόθεμα

45×15 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Με βάση
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ξύλο
Σε απόθεμα
Στρογγυλός, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Τετράγωνος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
35×20 εκ, ξύλο, άτυπος
Σε απόθεμα
Ξύλο, με λαβή
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Σε απόθεμα

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα