
Ορντεβιέρα (Φ30x32.5) Estheti 754-11011
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ορντεβιέρα σερβιρίσματος από την εταιρεία Estheti με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένη από ξύλο σε φυσική απόχρωση. Έχει μεταλλικά στοιχεία σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει 2 ορόφους. Χρησιμοποιήστε την ορντεβιέρα για να σερβίρετε βουτήματα ή διάφορα μικρά γλυκά.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 48 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα





Δίσκοι, σκανδιναβική



Δίσκοι, σκανδιναβική

Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα



Σκανδιναβική

Πλαστικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Πορσελάνη

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα