
Κηροπήγιο (Φ17.5x28) Estheti 819-00521
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 38 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Γυαλί

Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 1 ημέρα




Γυαλί, εσωτερικού χώρου

Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο


Κεραμικό


Σετ

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα