
Κηροπήγιο (Φ20x37.5) Estheti 819-00522
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 18 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ανατολίτικο

Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί

Εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό



Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Γυαλί, εσωτερικού χώρου


Μοντέρνο, μέταλο, εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ

Κεραμικό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα