
Κηροπήγιο (Φ17x74) Estheti 752-23025
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε ασημί χρώμα. Διαθέτει ξύλινα στοιχεία σε φυσική απόχρωση. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 17 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 64 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Ανατολίτικο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Κεραμικό

Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα