
Κηροπήγιο Για Ρεσώ (Φ8.5x7) Espiel ROD249K6
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χριστουγεννιάτικο κασπώ με μοντέρνο σχεδιασμό από την εταιρεία Edelman. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό δολομίτη σε κόκκινο χρώμα με λευκές λεπτομέρειες. Κατάλληλο για να τοποθετήσετε μέσα μια μικρή γλάστρα ή κάποιο τεχνητό φυτό. Ιδανικό για να διακοσμήσει κάθε χώρο για μία μοναδική χριστουγεννιάτικη ατμόσφαιρα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στον χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Τοποθέτηση | Εσωτερικού χώρου |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 1.29 kg |
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί

Ξύλο

Γυαλί


Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα


Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο, κεραμικό, εσωτερικού χώρου


Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ, ξύλο

Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
123×20×8 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα