
Κηροπήγιο Για Ρεσώ (Φ8x20) Kersten KAL-2740
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο με ανάγλυφο σχέδιο και μοντέρνο ύφος της εταιρείας Kersten. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί στο χρώμα της ώχρας. Ιδανικό για οποιοδήποτε χώρο επιθυμείτε να δώσετε στυλ. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 20 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.47 kg |
| Χρώμα | Ώχρα |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Kersten |

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου, για μεγάλα κεριά
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό, εσωτερικού χώρου


Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου

Γυαλί, εσωτερικού χώρου, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα