
Κηροπήγιο (Φ6x15) Edelman Indiana Brown 1144649
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο με ανάγλυφο σχέδιο και μοντέρνο ύφος της εταιρείας Kersten. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί σε ροζ χρώμα. Ιδανικό για οποιοδήποτε χώρο επιθυμείτε να δώσετε στυλ. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 20 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.47 kg |
| Χρώμα | Ροζ |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Kersten |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο, γυαλί



Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί

Μοντέρνο, μέταλο, γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2


Γυαλί, εσωτερικού χώρου, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο

Γυαλί



Γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
49×20×20 εκ, γωνιακό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα