
Κηροπήγιο (Φ10x10) Edelman Indiana Black 1144655
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο που θα χαρίσει μοντέρνο στυλ στον χώρο σας από την εταιρεία Edelman. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο σε μαύρο χρώμα και έχει πιστοποίηση FSC. Διαθέτει θέση για 1 κερί. Μπορείτε να το τοποθετήσετε μόνο του ή να προσθέσετε κερί. Ιδανικό για να διακοσμήσει όλους τους χώρους του σπιτιού σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στον χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 10 cm |
| Depth | 6 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.15 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Κεραμικό


Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Μοντέρνο, ανατολίτικο

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Εσωτερικού χώρου, για μεγάλα κεριά
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ξύλο, ανατολίτικο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ

Κεραμικό



Γυαλί

Γυαλί

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα