
Κηροπήγιο Για Ρεσώ 5 Θέσεων A-S Candle Holder 136718
Γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο 4 θέσεων με μοντέρνο σχεδιασμό, κατάλληλο για να το τοποθετήσετε σε οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας από την εταιρεία Edelman. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Ιδανικό για να διακοσμήσει οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας με μοναδικό στυλ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 17 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.15 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα




Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο


Γυαλί



Γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο, πορσελάνη


Μοντέρνο
Σε απόθεμα






Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου


Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί



Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα



Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
27×4 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
126×9×43 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα