
Κηροπήγιο Μεταλλικό σε Γκρι Χρώμα Thomas 15εκ
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο 4 θέσεων με μοντέρνο σχεδιασμό, από την εταιρεία Kersten. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας θέλετε να διακοσμήσετε και να δώσετε στυλ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 55 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 18 cm |
| Total weight | 1.96 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Kersten |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί, εσωτερικού χώρου, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου

Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Πορσελάνη, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί, εσωτερικού χώρου


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, εσωτερικού χώρου


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα