
Κηροπήγιο 4 Θέσεων (17x5.5) Edelman Mica Gold 1159002
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο 4 θέσεων με μοντέρνο σχεδιασμό, κατάλληλο για να το τοποθετήσετε σε οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας από την εταιρεία Edelman. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα. Ιδανικό για να διακοσμήσει οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας με μοναδικό στυλ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 23 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.175 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί

Πορσελάνη, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο, πορσελάνη


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο


Γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Βαμβάκι
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα