
Κηροπήγιο 4 Θέσεων (23x6.5) Edelman Mica Gold 1159003
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο 4 θέσεων με μοντέρνο σχεδιασμό, κατάλληλο για να το τοποθετήσετε σε οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας από την εταιρεία Edelman. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα. Ιδανικό για να διακοσμήσει οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού σας με μοναδικό στυλ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 17 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.15 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Ξύλο, πορσελάνη


Μοντέρνο
Σε απόθεμα




Γυαλί

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί

Γυαλί

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί, εσωτερικού χώρου, ανατολίτικο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα