
Κηροπήγιο Για Ρεσώ (Φ13x16.5) K-M A67100680
Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο με μοντέρνο σχέδιο από την εταιρεία Edelman. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε μαύρο και μπρονζέ χρώμα. Ιδανικό για να διακοσμήσει και να φωτίσει όλους τους χώρους του σπιτιού σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας συλλογής για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στον χώρο σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 11 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 0.16 kg |
| Χρώμα | Μαύρο,Μπρονζέ |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Γυαλί


Γυαλί

Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Γυαλί


Ξύλο, ανατολίτικο

Γυαλί


Γυαλί

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί

Γυαλί


Γυαλί


Γυαλί

Ανατολίτικο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί

Γυαλί

Γυαλί

Ρουστίκ


Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Γυαλί


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα