
Κηροπήγιο (Φ13.5x15.5) Estheti 752-24046
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε χρυσό-μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό με γυάλινο στοιχείο. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 23 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί

Κεραμικό

Ξύλο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο, σκανδιναβικό, εσωτερικού χώρου




Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα