
Κεραμικό κηροπήγιο Υ18 εκ., Greta
Κεραμικό
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Mod σε χακί χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από γυαλί. Ο μοντέρνος σχεδιασμός του το καθιστά ιδανική επιλογή για κάθε στυλ διακόσμησης. Τοποθετήστε το σε τραπεζάκι σαλονιού, τραπεζαρία ή βοηθητικό τραπέζι και δημιουργήστε μια ατμοσφαιρική γωνιά με απαλό φως από κεριά.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 21 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Χακί |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Κεραμικό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό

Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα




Κεραμικό
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, κεραμικό, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Εσωτερικού χώρου, για μεγάλα κεριά
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα