
Κηροπήγιο (Φ13.5x22.5) Estheti 752-24047
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε χρυσό-μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό με γυάλινο στοιχείο. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Ξύλο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Γυαλί

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σκανδιναβικό, εσωτερικού χώρου



Κεραμικό



Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Πορσελάνη, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα