
Κηροπήγιο (Φ13.5x20) Estheti 752-24029
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε χρυσό-μπεζ χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό με γυάλινο στοιχείο. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Γυαλί

Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Ξύλο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό


Μοντέρνο

Μοντέρνο, σκανδιναβικό, εσωτερικού χώρου

Γυαλί

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα

Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα