
Κηροπήγιο (Φ17x64) Estheti 752-23026
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε ασημί χρώμα. Διαθέτει ξύλινα στοιχεία σε φυσική απόχρωση. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 15 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 50 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό

Σετ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Γυαλί

Κεραμικό, ανατολίτικο

Σετ, κεραμικό

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Κεραμικό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα