
Κηροπήγιο (Φ17x64) Estheti 752-23026
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε ασημί χρώμα. Διαθέτει ξύλινα στοιχεία σε φυσική απόχρωση. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 17 cm |
| Depth | 17 cm |
| Height | 74 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Ανατολίτικο

Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα