
Κηροπήγιο (Φ14.5x39) Estheti 819-00247
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο 3 θέσεων από την εταιρεία Estheti σε ασημί-γκρι χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό με γυάλινο στοιχείο. Κατάλληλο κηροπήγιο για ρεσώ. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 33 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Ασημί,Γκρι |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Ρέτρο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Ξύλο

Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί

Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου


Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

41×27 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα