
Κηροπήγιο (Φ14x47) Estheti 752-25052
Σετ, κεραμικό, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 20,7 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε εκρού χρώμα με vintage σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από τσιμέντο. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Ρέτρο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Τοποθέτηση | Εσωτερικού χώρου |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 33 cm |
| Total weight | 0.46 kg |
| Material | Τσιμεντένιο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Σετ, κεραμικό, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Ρέτρο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα

Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σκανδιναβικό, εσωτερικού χώρου

Ξύλο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο

Κεραμικό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί



Γυαλί, εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί

Γυαλί

Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

36×28 εκ
Σε απόθεμα