
Κηροπήγιο (Φ14.5x39) Estheti 819-00247
Σετ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε γκρι-χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 11 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.1 kg |
| Χρώμα | Χρυσό,Γκρι |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου

Ανατολίτικο

Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα