
Κηροπήγιο (Φ17.5x28) Estheti 819-00521
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε λευκό χρώμα με χρυσές λεπτομέρειες και μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 49 cm |
| Depth | 33 cm |
| Height | 33 cm |
| Total weight | 0.9 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Σετ

Σετ

Μοντέρνο, σετ, μέταλο

Κεραμικό

Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, μέταλο, εσωτερικού χώρου


Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό

Ανατολίτικο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Κεραμικό

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
