
7,12 €
Κηροπήγιο 4 Θέσεων (17x5.5) Edelman Mica Black 1159000
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο για 5 ρεσώ που θα χαρίσει μίνιμαλ στυλ στον χώρο σας. Η βάση είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό και διαθέτει 5 ποτηράκια από γυαλί για να βάζετε μέσα το κερί σας. Ιδανικό για όλους τους χώρους του σπιτιού σας.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Τοποθέτηση | Εσωτερικού χώρου |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 56 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | Μεταλλικό,Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πορσελάνη, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο




Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο, πορσελάνη

Γυαλί

Μοντέρνο
Σε απόθεμα




Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ξύλο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα

Κλασικό
Σε απόθεμα
41×27 εκ
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα