
Κηροπήγιο ART PIECE Four Candleholder Πέτρα Ρητίνης Μπεζ W9,5 x L18,5 x H18 cm METTE DITMER
Εσωτερικού χώρου
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγια σε σετ με ανάγλυφο σχέδιο και μοντέρνο ύφος. Είναι κατασκευασμένα από γυαλί σε διάφανο, γκρι και μπλε χρώμα. Τοποθετήστε τα στην τραπεζαρία ή στο τραπεζάκι του σαλονιού και ταιριάξτε τα με άλλα είδη διακόσμησης για να φτιάξετε το σπίτι που πάντα ονειρευόσασταν.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 24 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.8 kg |
| Χρώμα | Γκρι,Διάφανο,Μπλε |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Εσωτερικού χώρου

Γυαλί
Σε απόθεμα

Ξύλο


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί

Γυαλί, εσωτερικού χώρου


Μοντέρνο


Μοντέρνο, σκανδιναβικό, εσωτερικού χώρου

Ξύλο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Σετ
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Γυαλί

Γυαλί

Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα


Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Κεραμικό


Γυαλί, ανατολίτικο



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα

41×27 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα