
Κηροπήγιο Για Ρεσώ (Φ7.8x6) K-M Orange AAE430600
Γυαλί
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βάση για κερί, διάφανη και κατασκευασμένη από γυαλί. Τοποθετήστε τη στην τραπεζαρία ή στο τραπεζάκι του σαλονιού και δημιουργήστε μια μοναδική ατμόσφαιρα.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 8 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 6 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί

Κεραμικό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα



18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα