
58,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγια κατασκευασμένα από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα. Έχουν μοντέρνο σχεδιασμό και βάση στο πάνω μέρος για να τοποθετήσετε τα ρεσώ. Ιδανικό σετ για να διακοσμήσει το σαλόνι ή την τραπεζαρία σας και να δημιουργήσει μια ζεστή ατμόσφαιρα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Width | 3 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.196 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |





Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα





Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν




Σετ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα




7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα

13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα