
Κηροπήγιο (Φ10x13) K-M Gold A67102260
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο με μοντέρνο στυλ, κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο σαλόνι, το τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 41 cm |
| Total weight | 0.832 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ξύλο, εσωτερικού χώρου


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου, για μεγάλα κεριά
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα



Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Γυαλί


Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα


Ξύλο, γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα


Κεραμικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, ανατολίτικο


Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα