
Κεριά / διαχύτες Present Time Half
Εσωτερικού χώρου, για μεγάλα κεριά
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο που θα χαρίσει μοντέρνο στυλ στον χώρο σας από την εταιρεία Edelman. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό σε σομόν χρώμα και έχει μοντέρνο σχεδιασμό. Διαθέτει θέση για 1 κερί. Μπορείτε να το τοποθετήσετε μόνο του ή να προσθέσετε ένα κερί. Ιδανικό για να διακοσμήσει όλους τους χώρους του σπιτιού σας.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 13 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 16 cm |
| Total weight | 0.09 kg |
| Χρώμα | Σομόν,Τερακότα |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Edelman |

Εσωτερικού χώρου, για μεγάλα κεριά
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Εσωτερικού χώρου, για μεγάλα κεριά
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν



Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Ξύλο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ξύλο, εσωτερικού χώρου


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο, γυαλί, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο

Κεραμικό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


Κεραμικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα