
Στρογγυλός μεταλλικός δίσκος, Solanne
Ανατολίτικο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βαθύ πιάτο φαγητού από την εταιρεία εstia σε μπεζ χρώμα με ασύμμετρο σχήμα. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Ποικιλία | Βαθύ |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Ανατολίτικο

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, 4

Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμα

Βαθύ, κεραμικό

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα



Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα