
Πιάτο Φαγητού Βαθύ (Φ23) Estia Deline Dove 07-24505
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρηχό πιάτο φαγητού από την εταιρεία εstia σε γκρι χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 27 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Οβάλ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Βαθύ, κεραμικό

Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, 4

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
18×35×53 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα