
Πιάτο Φαγητού Βαθύ (Φ23) Estia Deline Dove 07-24505
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βαθύ πιάτο φαγητού από την εταιρεία εstia σε γκρι χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Κατάλληλο για να σερβίρετε τις σούπες σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Βαθύ |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 23 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, 4, κεραμικό

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, 4, κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα


Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Βαθύ, κεραμικό

Σετ, κεραμικό

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα

Σετ, σκανδιναβικό, 4

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα



Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα