
Πιάτο Φρούτου (Φ21) Estia Deline Pacific 07-24536
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βαθύ πιάτο φαγητού από την εταιρεία εstia σε μπεζ χρώμα με ασύμμετρο σχήμα. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Ποικιλία | Βαθύ |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.6 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, 4, κεραμικό

Σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, μοντέρνο, στρογγυλό

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρηχό, άτυπο
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, 4, κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα


60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ
Σε απόθεμα