
Πιάτο Φρούτου (Φ20) S-D Be Vintage 194971B Emeraude
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρηχό πιάτο φαγητού με μοντέρνο ύφος σε πετρόλ χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 5.2 kg |
| Χρώμα | Πετρόλ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα




Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα






Οβάλ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, οβάλ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα


41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα