
Πιάτο Φαγητού Ρηχό (Φ27) S-D Be Vintage 194970B Emeraude
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιάτο φρούτου ή γλυκού με μοντέρνο ύφος σε πετρόλ χρώμα. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 8 cm |
| Total weight | 2.2 kg |
| Χρώμα | Πετρόλ |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα


Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρηχό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Σετ, 4, κεραμικό

Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό



Σετ, για γλυκά, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Σετ, 4, κεραμικό

Σετ, 4, κεραμικό

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα