
Πιάτο Πορσελάνης Βαθύ Valle Coup Λευκό 22εκ. Ν.2159 - ID Fine - 6 ΤΜΧ
Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέραΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιατέλα σερβιρίσματος σε οβάλ σχήμα κατασκευασμένη από πορσελάνη σε λευκό χρώμα. Ιδανική πιατέλα για να σερβίρετε το φαγητό στην μέση του τραπεζιού σας ή την σαλάτα σας.
| Σχήμα | Οβάλ |
|---|---|
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Width | 30 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.626 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα


Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη, διακοσμητικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα


Πορσελάνη, διακοσμητικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Οβάλ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα





7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα


8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα