
Πιάτο Φαγητού Βαθύ (26x25x7.5) Espiel Flow Ivory FUK161K2
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμαΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 3,19 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Βαθύ πιάτο φαγητού σε λευκό χρώμα με vintage σχεδιασμό, κατασκευασμένο από πορσελάνη. Ιδανικό για να δώσει μία ρομαντική πινελιά στα γεύματα και την κουζίνας σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Ποικιλία | Βαθύ |
|---|---|
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 21 cm, 21 cm, 21 cm, 21 cm |
| Depth | 21 cm, 21 cm, 21 cm, 21 cm |
| Height | 10 cm, 10 cm, 10 cm, 10 cm |
| Total weight | 0.7 kg, 0.7 kg, 0.7 kg, 0.7 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Οβάλ, πορσελάνη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη, διακοσμητικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Οβάλ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα


Βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Οβάλ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διακοσμητικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα

10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα