
Σετ 4 κεραμικά βαθιά πιάτα, Sacha
Σετ, σκανδιναβικό, 4
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Εξοπλίστε τη κουζίνα σας με τα κατάλληλα ρηχά πιάτα από την εταιρεία Espiel για να απολαμβάνετε το φαγητό σας με άνεση. Πορσελάνινα πιάτα με ανεξίτηλο χρώμα, με μοντέρνο σχεδιασμό και άφοβο πλύσιμο στο πλυντήριο πιάτων.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Ρηχά |
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Χρώμα | Γκρι |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Σετ, σκανδιναβικό, 4

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
12

Πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Κεραμικό


Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, για γλυκά, στρογγυλό
Σε απόθεμα
Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρηχό, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, βαθύ
Σε απόθεμα

Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
