
Πιάτο Βαθύ Φ21.5cm Forza Μπεζ - Kutahya Porselen
Βαθύ
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σερβίτσιο φαγητού μονόχρωμο σε λευκό χρώμα με μαύρες-γκρι λεπτομέρειες. Αποτελείται από ρηχά πιάτα, βαθιά πιάτα και πιάτα φρούτου/γλυκού. Είναι κατασκευασμένο από πορσελάνη. Ιδανικό για να δώσει μία μοντέρνα πινελιά στο τραπέζι σας.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Ποικιλία | Ρηχά |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Width | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Depth | 21 cm, 21 cm, 21 cm, 21 cm |
| Height | 27 cm, 27 cm, 27 cm, 27 cm |
| Total weight | 7.7 kg, 7.7 kg, 7.7 kg, 7.7 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Βαθύ
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , οβάλ, κεραμικό

Διακοσμητικό

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, 4


Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Βαθύ
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ, μοντέρνο, ρηχό

Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Σετ, 4

Πορσελάνη
Σε απόθεμα

Οβάλ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Βαθύ, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Βαθύ
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα


6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα