
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (60x180) L-N Dark Grey 350260180938
77×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 75×5 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στόρι 60Πx180Υ μέτριας σκίασης ιδανικό για τοποθέτηση σε παράθυρα ή πόρτες στην κουζίνα και στους υπόλοιπους χώρους του σπιτιού. Έχει όψη ψάθας και είναι κατασκευασμένη από ύφασμα 100% polyester σε μπεζ χρώμα. Περιλαμβάνεται τα εξαρτήματα στερέωσης και οδηγίες τοποθέτησης. Για να ανοίξει το στόρι και να μπει φως στο χώρο σας, απλά τραβάτε το σχοινάκι για να τυλιχτεί στο ρολό. Όταν το τραβήξετε από την άλλη πλευρά ξετυλίγεται από το ρολό και κατεβαίνει. Το στόρι είναι σύνολο 60εκ. μαζί με τα 2 άκρα (αριστερά και δεξιά) του μηχανισμού.
| Πλάτος: | 75 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 5 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Τοποθέτηση περσίδων | Κλασικά παράθυρα |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 75 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.44 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

77×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
62×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
137×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
77×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
92×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
127×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Ύφασμα

110×7 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
98×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
135×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
92×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
97×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
80×4 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα