
Στόρι Ρυθμιζόμενης Σκίασης (120x230) Grace Gold 912230
128×5 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 80×4 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 17,9 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στόρι 61.5Πx150Υ μέτριας σκίασης σε γκρι χρώμα από την εταιρεία Grace. Είναι κατασκευασμένο από ύφασμα 100% polyester σε μπεζ απόχρωση. Το συγκεκριμένο στόρι μπορεί να τοποθετηθεί είτε στον τοίχο είτε στο ταβάνι, ανάλογα με τις ανάγκες του χώρου σας. Περιλαμβάνονται τα εξαρτήματα στερέωσης και οδηγίες τοποθέτησης. Για να ανοίξει το στόρι και να μπει φως στον χώρο σας, απλά τραβάτε το σχοινάκι για να τυλιχτεί στο ρολό. Όταν το τραβήξετε από την άλλη πλευρά ξετυλίγεται από το ρολό και κατεβαίνει. Το στόρι είναι σύνολο 61.5εκ. μαζί με τα 2 άκρα (αριστερά και δεξιά) του μηχανισμού. Με δυνατότητα αλλαγής της αλυσίδας σε όποια κατεύθυνση επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 80 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 4 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Τοποθέτηση περσίδων | Κλασικά παράθυρα |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 80 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 0.436 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Grace |

128×5 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
133×6 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
173×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα