
Στόρι (90x180) L-N Red 35009018033
Ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 135×4 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στόρι 120Πx180Υ μέτριας σκίασης ιδανικό για τοποθέτηση σε παράθυρα ή πόρτες στην κουζίνα και στους υπόλοιπους χώρους του σπιτιού. Είναι κατασκευασμένο από ύφασμα 100% polyester σε κόκκινη απόχρωση. Περιλαμβάνεται τα εξαρτήματα στερέωσης και οδηγίες τοποθέτησης. Για να ανοίξει το στόρι και να μπει φως στο χώρο σας, απλά τραβάτε το σχοινάκι για να τυλιχτεί στο ρολό. Όταν το τραβήξετε από την άλλη πλευρά ξετυλίγεται από το ρολό και κατεβαίνει. Το στόρι είναι σύνολο 120εκ. μαζί με τα 2 άκρα (αριστερά και δεξιά) του μηχανισμού.
| Πλάτος: | 135 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 4 εκ |
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 135 cm, 135 cm, 135 cm, 135 cm |
| Depth | 4 cm, 4 cm, 4 cm, 4 cm |
| Height | 4 cm, 4 cm, 4 cm, 4 cm |
| Total weight | 0.81 kg, 0.81 kg, 0.81 kg, 0.81 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης
Παράδοση δωρεάν
Ύφασμα, κλασικά παράθυρα, μέρα και νύχτα

Ύφασμα


Συσκότισης, ύφασμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ύφασμα

Συσκότισης, ύφασμα

137×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν



Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν

Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

45×26 εκ
Σε απόθεμα

21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα