
Στόρι Συσκότισης (120x230) Grace Moka 512232
127×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 100×4 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στόρι blackout 100Πx230Υ από την εταιρεία Grace. Το ύφασμα είναι 100% polyester πλήρους συσκότισης σε γκρι-μπεζ χρώμα, εμποδίζοντας τον ήλιο και την πολλή ζέστη να μπει στον χώρο. Περιλαμβάνονται τα εξαρτήματα στερέωσης και οδηγίες τοποθέτησης. Για να ανοίξει το στόρι και να μπει φως στον χώρο σας, απλά τραβάτε το σχοινάκι για να τυλιχτεί στο ρολό. Όταν το τραβήξετε από την άλλη πλευρά ξετυλίγεται από το ρολό και κατεβαίνει. Το στόρι είναι σύνολο 100εκ. μαζί με τα 2 άκρα (αριστερά και δεξιά) του μηχανισμού. Με δυνατότητα αλλαγής της αλυσίδας σε όποια κατεύθυνση επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 100 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 4 εκ |
| Τύπος | Συσκότισης |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα |
| Τοποθέτηση περσίδων | Κλασικά παράθυρα |
| Χρώμα | Γκρί |
| Width | 107 cm |
| Depth | 4 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 1.17 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Grace |

127×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
98×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
97×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
92×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
77×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
137×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
77×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα

137×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
80×4 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
93×6 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
92×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
75×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
135×4 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
110×7 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
120×5 εκ, ύφασμα, κλασικά παράθυρα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα